Vjedhin stoli ari dhe para të gatshme në Rahovec

shadow

Një person ka informuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendi të shtëpisë së tij dhe kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 21:20, në Rahovec.

Siç thuhet në raport, njësitet policore janë duke hetuar rastin. /Telegrafi/

Sugjerime

Komentet