Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet joshëse në imazhin e fundit, ka një mesazh ndaj ish-it të të dashurit të saj

shadow

Këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë, Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të jetë njëra nga femrat më atraktive shqiptare.

Bukuroshja jonë mbrëmjen e djeshme ka postuar një fotografi të sajën me një efekt shumë interesant por gjithë vëmendjen e ka marrë ajo çka ka shkruar.

“Ish-i i tij mendon se jam mësuese dhe më përndjek për udhëzime”, ka shkruar ajo në llogarinë personale në Instagram.


Pavarësisht aktivitetit në rrjetet sociale, zeshkania ka kohë që nuk është produktive në muzikë.

Ajo ka paralajmëruar rikthimin e saj në skenën muzikore por akoma nuk ka sjell ndonjë këngë të re për fansat e saj.

Sa i përket jetës private, Anxhelina vite më parë ishte përfolur për një marrëdhënie dashurie me biznesmenin Fatmir Hysenbelliun./Telegrafi/Sugjerime

Komentet