Shaqiri thotë se e ndihmoi Kloppin që mos të bije nga autobusi gjatë festimeve

shadow

Xherdan Shaqiri ka pasur një javë të çmendur teksa ka fituar për herë të dytë në karrierë trofeun e Ligës së Kampionëve.

Sulmuesi shqiptar ka triumfuar me Liverpoolin kundër Tottenham Hotspurs gjatë fundjavës së kaluar me rezultat 2-0.

Ai ka treguar se si përjetoi javën e çmendur me festimet në Liverpool dhe ka treguar se i kishte “shpëtuar” jetën Jurgen Kloppit.

Embedded video

Fjalet Kyqe:

Sugjerime

Komentet