Gjoksi dhe të pasmet e ekspozuara të Bebe Rexhës (Foto/Video)

shadow

Jeni mësuar ta shihni Bebe Rexhën, sharmante dhe tërheqëse në skenë, por e tillë ajo duket edhe gjatë ditëve të lira.

beb1

E veshur me bikini të zeza që theksojnë linjat e trupit të saj, këngëtarja shqiptare për fansat në Snapchat, ka ndarë ca momente intime duke u larë në pishinë bashkë me miqtë e saj në Kaliforni.


bebe3

Ndryshe, ditë më parë, ajo ka lansuar edhe këngën e saj më të re të titulluar ‘In the Name of Love’. /Telegrafi/


bebe1 bebe2

Sugjerime

Komentet