E ardhmja e Bruno Peres ende e paqartë

shadow

Mbrojtësi brazilian i Torinos, Bruno Peres ende nuk e ka të qartë të ardhmen e tij.

Braziliani është bërë shumë i kërkuar por problemi qëndron tek klubi italian që kërkonë shumë për të.

Skuadra angleze Manchester City është favorite për të nënshkruarë me të gjatë kësaj vere.

Por për lojtarin interesim të madhë kanë shprehur edhe dy gjigantët italianë, Roma dhe Milan.

Oferta e fundit që ka ardhur në zyrat e Torinos ka qenë nga ekipi gjerman Bayer Leverkusen.

26-vjeçari ka pasur një stinor mjaftë të mirë me Torinon, ndërsa klubi torinez e vlerësonë atë rreth 20 milionë euro. /Telegrafi/

Sugjerime

Komentet